Активности за децу и родитеље

понедељак, 06 јануар 2020 18:04 |
ПУ „Црвенкапа“ је у току првог полугодишта радне 2019/2020 организовала различите активности за децу и родитеље:
  • Дечја недеља под слоганом „Да право свако-дете ужива лако“, обележена од 7.10. до 11.10.2019. године , кроз мноштво садраја (спортске активности, маскембал, представе, приредбе и посете организацијама)
  • Настављена је сарадња са позориштима за децу. До сада су одржане две представе : „Дрвце мој друг и ја“ и „Не дозволи да те зуб заболи“.
  • Предшколска група целодневног боравка гостовала је на музичко-сценском фестивалу у Зворнику под називом „Нашем граду с љубављу“
  • Одржане су бројне радинице за родитеље, као и трибина за родитеље на тему „Здрава исхрана деце“, предавач др Исидора Лазић-педијатар.
  • Новогодишњи празници обележени доласком Деда Мраза, поделом пакетића и приредбама у свим васпитним групама.