Од сада могућа пријава деце у вртић електронски и у Малом Зворнику

четвртак, 05 март 2020 12:53 |
Мали Зворник, 5. март 2020. године – Грађани Mалог Зворника од сада на потпуно електронски и бесплатан начин могу да пријаве децу за упис у предшколску установу.
Услуга еВртић представља електронску пријаву деце за упис у предшколске установе. Родитељ више не мора да одлази на разне шалтере приликом пријаве детета у предшколску установу, већ пријаву може да обави електронски на Порталу еУправа.
Од ове године услуга ће бити омогућена у 140 градова и општина као лакши, бржи, потпуно електронски и бесплатан начин пријаве дете у предшколску установе.
Електронско подношење пријаве се врши једноставним попуњавањем online обрасца, а прилагање извода из матичне књиге рођених, пребивалишта и уверења о запослењу није потребно, јер се аутоматски прибављају. У овом тренутку је у току имплементација ове услуге у свим градовима и општинама у Србији.

elektronska prijava 1a