Препоруке и инструкција за рад предшколских установа и вртића

среда, 06 мај 2020 18:34 |
ПУ "Црвенкапа" Мали Зворник је добила Препоруку за рад предшколских установа и вртића издату од стране Завода за јавно здравље Шабац и Инструкцију у вези са поступањем предшколских установа поводом отварања објеката за пријем уписане деце у време трајања епидемије COVID -19 издату од стране Министарства просвете,науке и технолошког развоја и Министарства здравља, којим су прописане мере превенције,заштите и сузбијања ширења епидемије   COVID-19, како за установу тако и за запослене и родитеље.
Обавештавају се родитељи који су се изјаснили да 11.05.2020.године крећу у вртић да су дужни да децу доведу најкасније до 8 часова а да васпитаче обавесте о времену доласка како би се испоштовале напред наведене мере.

Прочитајте: