Стручно усавршавање запослених

уторак, 17 мај 2022 06:23 |

У Предшколској установи „Црвенкапа“ 14. и 15. маја 2022.године одржан је акредитовани семинар за васпитаче под називом „Кућа пријатељства / породица у вртићу“. Аутори и реализатори семнара су педагог Славица Делибашић и Сања Теофанов професор физичког васпитања, стручни сарадници у ПУ „Радосно детињство“ из Новог Сада. Дводневни семинар похађало је 30 учесника – вапитача из Малог Зворника, Лознице и Љубовије у организацији удружења васпитача Мачванског округа „Сунце“ из Шапца.

Циљ семинара подизање нивоа сарадње између вртића и породице. Да сарадња вртића и породице буде квалитетнија, садржајнија, занимљивија и разноврснија, како би породица и интересне групе били мотовисани за сарадњу и ефикаснију комуникацију и за заједничке акције на нивоу вртића / предшколске установе.