Предшколци на малом испиту зрелости : У рукама детета биће здрава планета

субота, 18 јун 2022 07:05 |
Малишани ПУ „Црвенкапа“ организовали су јуче, на игралишту малих спортова у Малом Зворнику, завршну приредбу под називом   „У рукама детета биће здрава планета“.
Талентовани малишани у живописним костимима својом игром, ритмичким покретима, песмом и рециталом, који су припремили са својим васпитачима, пробудили су радост и измамили осмех на лицима својим родитељима, бакама, декама, комшијама који су се у великом броју одазвали на овај догађај.
Традиционална предаја статуе под називом „Дечак који везује пертле“, симболише предају свих обавеза предшколаца, који одлазе у први разред , будућим предшколцима.
Обзиром да ће њих 84, у септембру своје вртићке клупе заменити школским, директор ПУ „ Црвенкапа“, г-ђа Олга Спасојевић, и заменик председника општине г-дин Милисав Деспотовић, будућим првацима пожелели су пуно успеха у даљем школовању. У свом обраћању присутнима Спасојевићева је рекла да је одгајање деце веома захтеван посао који се у овој установи ради са много ентузијазма. Родитељима се захвалила на указаном поверењу, сарадњи и партнерству које су показали.