Градимо мостове међу генерацијама - за радост сваког детета

понедељак, 08 јануар 2018 11:33 |
У току Дечје недеље, која се ове године одржала под мотом „Градимо мостове међу генерацијама-за радост сваког детета", у ПУ „Црвенкапа“ организовано је низ разноврсних активности.
Поред разговора на тему „Другарство, Моја права, Свет по мери деце, Моје жеље“ у понедељак 02.10.2017. године деца су украшавала град и цртала по плочницима и асвалту. У уторак 03.10.2017. године деца свих узрасних група уживала су у маскенбалу и журци под маскама. У среду 04.10.2017. године организовано је дружење са бакама, деца су посетила библиотеку, пошту и ватрогасну службу. Малишани су у четвртак 05.10.2017. године доносила омиљене играчке од којих је направљена изложба. Петак 06.10. 2017. године је био резервисан за спортски дан, и дружење са спортистом - каратисткињом Наташом Илић.